Vzdělávání

V galerii můžete vedle návštěvy výstav podniknout řadu dalších aktivit. Díky uměleckému vzdělávání a speciálním programům k výstavám se společně otevíráme plnohodnotnějším zážitkům z umění i vnímání a porozumění světa kolem nás.

TransformArt

Připadá vám někdy současné umění nesrozumitelné, izolované od okolního světa? Nevíte, jak si k němu najít cestu? V takovém případě je na čase TransformArt: cyklus přednášek o umění v Kunsthalle Praha! Kurátoři, kurátorky, umělkyně, umělci a odborníci či odbornice z různých oborů vám odhalí přesahy současného umění a pomohou vám rozkrýt jeho roli v našem každodenním životě.

  • Kurz o devíti lekcích (přednášky, performance, prohlídky) otevíráme každý zimní a letní semestr.

  • Učitelky, učitelé, studentky a studenti u nás mají 50% slevu.

KunstKino

KunstKino představuje filmový výběr tematicky propojený s výstavním programem Kunsthalle Praha. Poslední středy v měsíci se od 19 hodin rozsvítí plátno s nabídkou historické a současné dokumentární tvorby světových i českých tvůrců obohacený o hrané filmy, které přiblíží důležité mezioborové umělecké přesahy. K promítání si můžete dopřát skleničku nebo drobné občerstvení. 

Školy v galerii

Jste pedagogové a chcete svou výuku obohatit o návštěvu v galerii? Nebo se chcete sami vzdělávat a zjistit, jak přemýšlí vaši kolegové u nás nebo v zahraničí? Nebo jste student/ka a máte chuť nabídnout svému pedagogovi program v galerii místo v lavici?

  • Níže naleznete typy programů, které jsme pro vás připravili.
    Programy a vstup pro školy nabízíme zdarma díky podpoře Nadace bpd partners

  • Pokud máte speciální požadavky, stačí se ozvat na learning@kunsthallepraha.org a můžeme vám program uzpůsobit.

Místa objevování

Nestihli jste některý z našich programů? Nevadí, v galerii najdete místa, kde můžete sami tvořit, hrát si nebo objevovat a odnést si vlastní umělecký zážitek.