Pronájem prostor 

K pronájmu nabízíme jedinečné industriální bistro, kavárnu s terasou a výhledem na Malou Stranu a Pražský hrad nebo jeden z prostorných galerijních sálů. Připravit umíme teambuilding pro váš tým, zážitek z výstavy po zavíračce nebo galavečeři pro vaše hosty a hostky.

Najděte pro svůj event to pravé místo! V Kunsthalle Praha máme moderní a současné umění světového formátu i kreativní gastronomii doporučovanou The New York Times. Naše budova získala Národní cenu za architekturu. Na jeden den nebo večer může být vaše.

Aktuálně nabízíme celé třetí patro galerie, kavárny s terasou v termínech 18-27/9 2024 na akce do 400 osob

Napište nám, uděláme vám nabídku na míru 
Daniela Glozová, event manažerka: dglozova@kunsthallepraha.org

Kavárna s terasami


Naše kavárna s přilehlými terasami nabízí malebné výhledy na Malou Stranu a Pražský hrad. S kapacitou až 100 osob je ideálním místem pro firemní akce, večírky, diskuse a jiné eventy. Kromě ozvučení a barevného nasvícení je vybavena též mobiliářem, který přizpůsobíme vaší akci. Součástí pronájmu je taky Booklounge (viz níže), kterou můžete využít k promítání či jako odpočinkovou zónu pro vaše hosty a hostky. 

Industriální bistro


Industriálně laděné bistro s nezapomenutelným geniem loci bývalé Zengerovy trafostanice nejlépe využijete na tiskové konference, firemní snídaně nebo večerní akce do 100 osob. Prostor je vybaven plátnem, ozvučením a mobiliářem, který můžeme přizpůsobit vašemu eventu. 

Galerie s výhledem


Ve vybraných termínech lze uspořádat event přímo v Galerii 3, která běžně hostí umělecké exponáty. Vzdušné a minimalistické prostory s impozantním oknem můžeme propojit s kavárnou a terasami. Jsou tak vhodné pro akce až do 400 osob. Váš event rádi doplníme o privátní komentované prohlídky nebo výstavy po zavíračce. 

Booklounge


V Booklounge se můžete začít do stovek knih o současném umění, designu nebo architektuře. Anebo v něm uspořádat vaši akci – je vhodným místem pro autorská čtení, menší prezentace nebo diskusní skupiny do 30 osob. Je vybavená plátnem, projektorem i ozvučením.  

Teambuilding v Kunsthalle


Pro vaše teambuildingy nabízíme workshopy na míru, zaměřující se na audiovizuální technologie, porozumění současnému umění i uměleckou tvorbu s pomocí AI. Workshopy navíc můžete spojit s privátní snídaní či obědem v bistru nebo kavárně s terasou, nebo speciální komentovanou prohlídkou aktuálních výstav.