Nejlepší dárek: Neomezený vstup na výstavy a kulturu

Členky a členové jsou v Kunsthalle Praha vždy na prvním místě. Obdarujte sebe nebo své blízké, vyberte ze šesti druhů členství a zažijte rok plný umění. Jaké získáte výhody?

Roční vstup zdarma 

Kdykoliv přijdete do Kunsthalle Praha, projdete rovnou do galerie. Žádné fronty, žádné čekání. Po celý rok. Pokud máte členství Double, Friend nebo Patron*ka můžete navíc vždy dorazit s doprovodem
 

Exkluzivní otevírací doba a preview výstav

V Kunsthalle máme 5–7 nových výstav ročně. Všechny uvidíte o den dříve, ještě před otevřením veřejnosti. Pravidelně budou galerie v klidu otevřené jen pro vás, mimo otevírací dobu. S členstvím Patron*ka vám navíc budou chodit pozvánky na večerní VIP vernisáže.

Sleva na Brunch v Kunsthalle Bistru

Náš brunch jako pražský highlight doporučují The New York Times.S členstvím získáváte 15% slevu pro sebe i své blízké. Dorazit a dobře se najíst se slevou můžete klidně každou neděli. 

Komentované prohlídky zdarma

Bližší kontext a komentář k výstavám od nás máte zdarma. Připojit se můžete ke komorním komunitním členským prohlídkám nebo těm veřejným. Probíhájí téměř každý týden.
 

Sleva v Design Shopu Kunsthalle Praha

Jedinečné designové kousky s 10% slevou? Díky členství ji získate online nebo na kouzelné kamenné prodejně pod Pražským hradem, přímo v Kunsthalle. To se vyplatí, již od prvního většího nákupu. 
 

Výhodně KunstKino, TransformArt a další akce

Na všechny naše akce a kurzy máte slevu. Ať už jde o semestrální kurz o současném umění TransformArt, promítání filmů, přednášky se zajímavými osobnostmi nebo nápadité workshopy. S členstvím Friend nebo Patron*ka chodíte na KunstKino, přednášky a workshopy zdarma

Vyberte ideální dárek pro nejbližší nebo potěšení pro sebe

Je vám méně než 26 let? Členství a veškeré výhody máte po registraci zdarma!