KONTAKT

Kunsthalle Praha, nadační fond
IČO: 04535871
DIČ: CZ04535871
Evropská 2758/11, Dejvice, 160 00 Praha 6

email: office@kunsthallepraha.org

MANAGEMENT
Ivana Goossen
, ředitelka: igoossen@kunsthallepraha.org
Mária Videka, asistentka ředitelky & office manažerka: mvideka@kunsthallepraha.org
Soňa Poláková, finanční supervizorka: spolakova@kunsthallepraha.org

KOMUNIKACE
Ondřej Čížek, manažer PR & marketingu: ocizek@kunsthallepraha.org
Zuzana Dusilová, specialistka PR & marketingu: zdusilova@kunsthallepraha.org
Lucie Zelmanová, grafická designérka & webová koordinátorka: lzelmanova@kunsthallepraha.org

MEMBERSHIP, EVENTY
Anna Povejšilová
, membership & development manažerka: apovejsilova@kunsthallepraha.org
Daniela Glozová, event manažerka: dglozova@kunsthallepraha.org

VÝSTAVY
Christelle Havranek
, hlavní kurátorka: chavranek@kunsthallepraha.org
Eliška Žáková, vedoucí produkce: ezakova@kunsthallepraha.org
Kateřina Slavíková, koordinátorka výstavních výpůjček: kslavikova@kunsthallepraha.or
Iva Polanecká, projektová manažerka: ipolanecka@kunsthallepraha.org
Matěj Al-Ali, technický produkční výstav: malali@kunsthallepraha.org
Nikola Schnitzerová, asistentka výstavního oddělení: nschnitzerova@kunsthallepraha.org

SBÍRKY, VÝZKUM
Štefan Tóth
, správce sbírky: stoth@kunsthallepraha.org
Barbora Ropková, kurátorka sbírky: bropkova@kunsthallepraha.org
Anna Kodl, asistentka kurátorky sbírky: akodl@kunsthallepraha.org
Žaneta Adamová, registrářka: zadamova@kunsthallepraha.org

EDUKACE
Martina Freitagová, manažerka vzdělávacích programů: mfreitagova@kunsthallepraha.org
Barbora Škaloudová, kurátorka vzdělávácích programů: bskaloudova@kunsthallepraha.org

PUBLIKACE
Věra Janíčková, manažerka publikací: vjanickova@kunsthallepraha.org
Lucie Sedláčková, koordinátorka publikací: lsedlackova@kunsthallepraha.org
Karin Akai, produkční publikací: karinakai@kunsthallepraha.org

DESIGN STORE
Tijana Slokar
, design store manažerka: tslokar@kunsthallepraha.org
Miroslav Haldina, design store asistent: mhaldina@kunsthallepraha.org

SPRÁVA BUDOVY A PROVOZU
Petr Hamouz, správce budovy: phamouz@kunsthallepraha.org
Kamila Švajgrová, manažerka provozu & zákaznického servisu: ksvajgrova@kunsthallepraha.org


Kanceláře jsou umístěny v dokončované budově Kunsthalle Praha na adrese Pod Bruskou 132/2, Praha 1, 118 00.


TISK