KONTAKT

Kunsthalle Praha, nadační fond
IČO: 04535871
Evropská 2758/11, Dejvice, 160 00 Praha 6

email: office@kunsthallepraha.org
telefon: +420 220 183 815

MANAGEMENT
Ivana Goossen
, ředitelka: igoossen@kunsthallepraha.org
Mária Videka, asistentka ředitelky & office managerka: mvideka@kunsthallepraha.org
Soňa Poláková, finanční supervizorka: spolakova@kunsthallepraha.org

VÝSTAVNÍ ODDĚLENÍ
Christelle Havranek
, hlavní kurátor: chavranek@kunsthallepraha.org
Eliška Žáková, vedoucí produkce: ezakova@kunsthallepraha.org
Kateřina Slavíková, asistentka výstavního oddělení: kslavikova@kunsthallepraha.or
Iva Polanecká, projektová manažerka: ipolanecka@kunsthallepraha.org

SBÍRKY, VÝZKUM
Štefan Tóth
, správce sbírky: stoth@kunsthallepraha.org
Barbora Ropková, kurátorka sbírky: bropkova@kunsthallepraha.org
Anna Kodl, asistentka kurátorky sbírky: akodl@kunsthallepraha.org
Žaneta Adamová, registrářka: zadamova@kunsthallepraha.org

ODDĚLENÍ KOMUNIKACE
Ondřej Čížek, PR & marketing manager: ocizek@kunsthallepraha.org
Zuzana Dusilová, PR & marketing assistant: zdusilova@kunsthallepraha.org

PUBLIKACE
Lucie Sedláčková, koordinátorka publikací: lsedlackova@kunsthallepraha.org

DESIGN STORE
Tijana Slokar
, design store manager: tslokar@kunsthallepraha.org
Miroslav Haldina, design store project assistant: mhaldina@kunsthallepraha.org

Umístění kanceláře:
Kanceláře Kunsthalle Praha jsou dočasně umístěny v administrativní budově Blox, Evropská 2758/11, Praha 6, 160 00.

Parkování:
Parkování je po předchozí domluvě možné v podzemních garážích v budově Blox.

TISK