Naplánujte si návštěvu 

Vstupenku do Kunsthalle zakoupíte jak online, tak přímo u nás na pokladně. Umožňuje vám vstup do celé galerie, od všech aktuálních výstav až po kavárnu s vyhlídkovou terasou. Cena se může lišit právě v závislosti na počtu aktuálně zpřístupněných výstav. 

Chcete-li se vyhnout frontám, zvolte si vlastní členství a prozkoumejte nové místo pro umění se vším všudy, od unikátních komentovek až po speciální otevírací dobu pouze pro komunitu našich členek a členů.

Otevírací doba galerie

Vánoční otevírací doba

Po: 11.00—19.00
Út: zavřeno
St: 11.00—21.00
Čt—Ne: 11.00—19.00

Máme vždy otevřeno i během státních svátků! Otevírací dobu bistra a kavárny najdete zde.

24. 12. (Ne): zavřeno
25. 12. (Po): 11.00—19.00 (Café otevřeno, Bistro zavřeno)
26. 12. (Út): zavřeno
31. 12. (Ne): 11.00—14.00 (Café otevřeno, Bistro pouze s rezervací na Silvestrovský Brunch) 
1. 1. 2024 (Po): 14.00—19.00 (Café otevřeno, Bistro zavřeno)

Praktické informace & FAQ

Pokud nenadejte odpověď na svůj dotaz, neváhejte se před návštěvou informovat přímo na naší recepci. Jsme na telefonu 241 004 111

Je Kunsthalle Praha přístupná bez bariér a pro kočárky?

Ano, naše budova je bezbariérová, krom prostorů Věže (prostor nad kavárnou a Galerií 3) a Blackboxu (součást Galerie 2). Kočárky během vaší návštěvy můžete ponechat ve foyer Kunsthalle — s předstihem se jen, prosím, domluvte s naší recepcí. Děkujeme!

Máte otevřeno během státních svátků?

Ano, během státních svátků máme vždy otevřeno celou Kunsthalle, od výstav až po kavárnu a bistro. 

Můžu přijít do Kunsthalle Praha se psem? 

S pejsky můžete navštívit naše Bistro, které se nachází hned za vstupem.

Do foyer, galerií, kavárny a všech ostatních prostor však nemůžou vzhledem k bezpečnosti vystavovaných děl, nezlobte se. Asistenční psy ale samozřejmě vítáme. Děkujeme za pochopení. 

Jaká covidová opatření musím v Kunsthalle Praha dodržovat?

Jako každá kulturní instituce, i my ladíme s aktuálními opatřeními. Buďte zkrátka ohleduplní jeden k druhému. Děkujeme! 

Jaký je návštěvní řád Kunsthalle Praha?

Kudy k nám

Klárov 5
118 00, Praha 1

Navigovat

Veřejná doprava

Sídlíme nedaleko zastávky Malostranská. Dostanete se k nám pohodlně metrem nebo tramvají, pak už jen stačí vyrazit severně ke Starým zámeckým schodům a přejít ulici Pod Bruskou. Těšíme se na vás!

Kolo

Dojeďte k nám na kole, budeme moc rádi. Vedle Kunsthalle na vás čekají stojany s dostatečným počtem míst. 

Auto & parking

Jedno místo držíme pro návštěvnictvo se speciálními potřebami, jinak u nás ale bohužel nezaparkujete. Využijte prosím některé z parkovišť v centru města anebo ještě lépe – zavítejte k nám pěšky, metrem nebo tramvají.  

Design Shop

V našem Design Shopu najdete merch k výstavám, knihy, limitované edice uměleckých printů a samozřejmě design. Zastavte se u nás buď osobně anebo nakupujte pohodlně online

Bistro & Café

Přijďte si po výstavě odpočinout a rozjímat do naší kavárny s modernizovanou terasou s půvabným výhledem na Petřín nebo Pražský hrad. V industriálně laděném bistru pro vás každý den připravujeme obědové menu, slané i sladké snacky a mnohem víc. Každou neděli v Bistru pořádáme all you can eat & drink brunch od 10 do 14 hodin.

Pro rodiny

V Kunsthalle Praha najdete místa, kde můžete sami tvořit, hrát si nebo objevovat a odnést si vlastní umělecký zážitek. Vezměte s sebou celou rodinu a ponořte se do světa umění! V Kidshalle najdete uměleckou hernu, v Booklounge knihy a magazíny o umění pro všechny generace a na Art Wall můžete tvořit své vlastní světelné graffiti!

Pro skupiny (8-20 osob)

  • Vstupenky můžete zakoupit na GoOutu nebo nám napište na info@kunsthallepraha.org.

  • Rádi byste si k návštěvě objednali soukromou komentovanou prohlídku v češtině, angličtině, němčine nebo ukrajinštině? Není problém!

  • Komentovaná prohlídka pro skupiny: 1500 Kč (+ vstupné)

  • Napište nám na learning@kunsthallepraha.org