Naplánujte si návštěvu 

Nečekejte ve frontě a kupte si vstupenku online

Vstupenky na výstavy můžete pohodlně pořídit u nás na webu nebo na GoOutu. Pokud se však chcete vyhnout frontám po celý rok, zvolte si vlastní členství a prožívejte umění naplno se speciálními událostmi pro komunitu našich členek a členů.

Vstupenky na výstavy zakoupíte online níže i přímo u nás na pokladně. 

O víkendech je u nás většinou rušno, doporučujeme si zajistit místo předem online – s členstvím nebo vstupenkou.

Otevírací doba 

Po: 11.00—19.00

Út: zavřeno

St: 11.00—21.00

Čt—Ne: 11.00—19.00

O státních svátcích máme otevřeno.

Praktické informace & FAQ

Je Kunsthalle Praha přístupná bez bariér?

Ano, naše budova je bezbariérová, krom prostorů Věže a Blackboxu. 

A kočárky? S těmi se výtahem dostanete do Kunsthalle Café a Galerie III ve třetím podlaží (aktuálně zde probíhá výstava o Zengerově trafostanici). Pro návštěvu Galerie I a II (výstava Kinetismus: 100 let elektřiny v umění) je ale nutné zanechat kočárek v lobby u recepce, kde vám ho pohlídáme. Architektura výstavy Kinetismus bohužel prakticky neumožňuje průjezd. 

Neváhejte se před návštěvou informovat přímo na recepci na telefonu 241 004 111. Děkujeme!

Máte otevřeno během státních svátků?

Ano. Během státních svátků máme vždy otevřeno, jak výstavy, tak kavárnu.

Můžu přijít do Kunsthalle Praha se psem? 

Nikoliv, nechte ho prosím doma. Asistenční psy samozřejmě vítáme.

Jaká covidová opatření musím v Kunsthalle Praha dodržovat?

Naše instituce běží v souladu s momentálními opatřeními.Dezinfikujte si ruce, udržujte si odstup a buďte ohleduplní, prosím. 

Jaký je návštěvní řád Kunsthalle Praha?

Kudy k nám

Klárov 5
118 00, Praha 1

Navigovat

Veřejnou dopravou

Sídlíme nedaleko zastávky Malostranská. Pohodlně se k nám tak dostanete metrem nebo tramvají pražské veřejné dopravy. Poté stačí vyrazit severně ke Starým zámeckým schodům a přejít ulici Pod Bruskou.

Autem 

Ke Kunsthalle Praha se autem bez problému dostanete centrem města. Držíme jedno místo pro invalidní návštěvníky, jinak u nás bohužel nezaparkujete. Využijte některé z parkovišť v centru města nebo ještě lépe – přijďte k nám pěšky nebo veřejnou dopravou! 

Náš Design Shop

Design Shop Kunsthalle Praha je plný nejen merche k výstavám, ale i knih, kvalitního papíru a designu. Již brzy budete moci nakupovat i pohodlně online!

Naše Café & Bistro

Přijďte si po výstavě odpočinout a rozjímat do naší kavárny, funguje exkluzivně pro naše návštěvníky a návštěvnice. S našim členstvím do Kunsthalle Café můžete přijít kdykoliv! Otevírací doba kavárny je stejná jako v celé Kunsthalle Praha (viz výše).

Brzy se navíc můžete se těšit na bistro s rozmanitým fusion menu. Gastro provozy v Kunsthalle Praha běží pod taktovkou Stones Catering.