Naplánujte si návštěvu 

Vstupenku do Kunsthalle zakoupíte jak online, tak přímo u nás na pokladně. Umožňuje vám vstup do celé galerie, od všech aktuálních výstav až po kavárnu s vyhlídkovou terasou. Cena se může lišit právě v závislosti na počtu aktuálně zpřístupněných výstav. 

Chcete-li se vyhnout frontám, zvolte si vlastní členství a prozkoumejte nové místo pro umění se vším všudy, od unikátních komentovek až po speciální otevírací dobu pouze pro komunitu našich členek a členů.

Otevírací doba galerie

Po: 11.00—19.00
Út: zavřeno
St: 11.00—21.00
Čt—Ne: 11.00—19.00

Máme vždy otevřeno i během státních svátků! 
Otevírací dobu bistra a kavárny najdete zde.

Praktické informace & FAQ

Je Kunsthalle Praha přístupná bez bariér a pro kočárky?

Ano, naše budova je bezbariérová, krom prostorů Věže a Blackboxu. 

Neváhejte se před návštěvou informovat přímo na recepci na telefonu 241 004 111. Děkujeme!

Máte otevřeno během státních svátků?

Ano, během státních svátků máme vždy otevřeno celou Kunsthalle, od výstav až po kavárnu a bistro. 

Můžu přijít do Kunsthalle Praha se psem? 

S pejsky můžete navštívit naše Bistro, které se nachází hned za vstupem.

Do foyer, galerií, kavárny a všech ostatních prostor však nemůžou vzhledem k bezpečnosti vystavovaných děl, nezlobte se. Asistenční psy ale samozřejmě vítáme. Děkujeme za pochopení. 

Jaká covidová opatření musím v Kunsthalle Praha dodržovat?

Jako každá kulturní instituce, i my ladíme s aktuálními opatřeními. Buďte zkrátka ohleduplní jeden k druhému. Děkujeme! 

Jaký je návštěvní řád Kunsthalle Praha?

Kudy k nám

Klárov 5
118 00, Praha 1

Navigovat

Veřejná doprava

Sídlíme nedaleko zastávky Malostranská. Dostanete se k nám pohodlně metrem nebo tramvají, pak už jen stačí vyrazit severně ke Starým zámeckým schodům a přejít ulici Pod Bruskou. Těšíme se na vás!

Kolo

Dojeďte k nám na kole, budeme moc rádi. Vedle Kunsthalle na vás čekají stojany s dostatečným počtem míst. 

Auto & parking

Jedno místo držíme pro návštěvnictvo se speciálními potřebami, jinak u nás ale bohužel nezaparkujete. Využijte prosím některé z parkovišť v centru města anebo ještě lépe – zavítejte k nám pěšky, metrem nebo tramvají.  

Design Shop

V našem Design Shopu najdete merch k výstavám, knihy, limitované edice uměleckých printů a samozřejmě design. Zastavte se u nás buď osobně anebo nakupujte pohodlně online

Bistro & Café

Přijďte si po výstavě odpočinout a rozjímat do naší kavárny s modernizovanou terasou s půvabným výhledem na Petřín nebo Pražský hrad. V industriálně laděném bistru pro vás každý den připravujeme obědové menu, slané i sladké snacky a mnohem víc. Každou neděli v Bistru pořádáme all you can eat & drink brunch od 10 do 14 hodin.

Pro rodiny

V Kunsthalle Praha najdete místa, kde můžete sami tvořit, hrát si nebo objevovat a odnést si vlastní umělecký zážitek. Vezměte s sebou celou rodinu a ponořte se do světa umění! V Kidshalle najdete uměleckou hernu, v Booklounge knihy a magazíny o umění pro všechny generace a na Art Wall můžete tvořit své vlastní světelné graffiti!