Grzegorzki Shows Opening: Frieder Böhnisch & ANNE (koncert)

Druhá speciální událost k výstavě Gregora Hildebrandta: přijďte si poslechnout koncert kapely z umělcova labelu Grzegorzki Records a připijte si na mini-vernisáži tvorby Hildebrandtových přátel v replice berlínského showroomu, tzv. Grzegorzki Shows.

Na svatého Mikuláše uvedeme menší sólovou výstavu výtvarníka Friedera Böhnische společně s vystoupením mnichovského elektronického uskupení ANNE. Při této příležitosti také pokřtíme výpravný výstavní katalog z produkce Kunsthalle Praha a Hildebrandtova ateliéru.

Termín konání: 6/12 2022 18.00

Vstupenka na akci je v tentýž večer platná i na výstavu Gregora Hildebrandta: A Blink of an Eye and the Years are Behind Us.

Grzegorzki Shows neboli osobitý model solo-výstav méně známých jmen berlínské scény, který Gregor Hildebrandt v Berlíně pořádá již od roku 2017. Umělecké tvorbě svých přátel dává prostor v malé místnosti bývalé vrátnice komplexu budov, v nichž sídlí i jeho vlastní ateliér. Návštěvníci Hildebrandtovy pražské výstavy tak budou moci do identického modelu tohoto showroomu s typickým neonovým nápisem nejenom vstoupit, ale zažíjí v něm i reinscenované vernisáže výstav, které sám Hildebrandt v minulosti v Berlíně kurátoroval. 

Grzegorzki Records je hudební vydavatelství, které Gregor Hildebrandt vede společně se svou partnerkou, německo-polskou umělkyní Alicjou Kwade.