Grzegorzki Shows Opening: Frieder Böhnisch & ANNE (koncert)
06. prosince 2022

Druhá speciální událost k výstavě Gregora Hildebrandta: přijďte si poslechnout koncert kapely z umělcova labelu Grzegorzki Records a připijte si na mini-vernisáži tvorby Hildebrandtových přátel v replice berlínského showroomu, tzv. Grzegorzki Shows.

Na svatého Mikuláše uvedeme menší sólovou výstavu výtvarníka Friedera Böhnische společně s vystoupením mnichovského elektronického uskupení ANNE.

Termín konání: 6/12 2022 19.00

  • Opening výstavy Frieder Böhnisch: Die Weihnachtskarten des Frieder Böhnisch.
  • Německou poezii k výstavě čtěte zde
  • Koncert odehrají psychadeličtí šansoniéři ANNE z Mnichova. 
  • Poslechněte si je třeba na jejich bandcampu.

Grzegorzki Shows neboli osobitý model solo-výstav méně známých jmen berlínské scény, který Gregor Hildebrandt v Berlíně pořádá již od roku 2017. Umělecké tvorbě svých přátel dává prostor v malé místnosti bývalé vrátnice komplexu budov, v nichž sídlí i jeho vlastní ateliér. Návštěvníci Hildebrandtovy pražské výstavy tak budou moci do identického modelu tohoto showroomu s typickým neonovým nápisem nejenom vstoupit, ale zažíjí v něm i reinscenované vernisáže výstav, které sám Hildebrandt v minulosti v Berlíně kurátoroval. 

Grzegorzki Records je hudební vydavatelství, které Gregor Hildebrandt vede společně se svou partnerkou, německo-polskou umělkyní Alicjou Kwade.