Art 'n' Dine s Ester Geislerovou

Setkáte se s osobností kulturní scény

Při příležitosti dalšího Art ’n’ Dine ve středu 4/9 večer přivítáme v Kunsthalle Praha českou herečku, vizuální umělkyni a kurátorku projektu Terapie sdílením Ester Geislerovou

O čem bude řeč

O její umělecké tvorbě, vztazích v dnešní digitální době nebo výstavním projektu Co jsme měli říct a neřekli se bude bavit v rozhovoru s ředitelkou Ivanou Goossen.

Prohlédnete si naši uměleckou sbírku

Součástí večera bude představení jednoho díla ze sbírky Kunsthalle Praha. To pro vás vybrala Ester Geislerová a naživo vám jej představí tým umělecké sbírky.  K tomu si dáte večeři; to všechno v našem industriálním bistru. Těšíme se na vás!

Kolik stojí vstupné a co za něj dostanete?

  • Vstupenka zahrnuje rautovou večeři, welcome drink, nealkoholické nápoje a program večera.

  • Cena za jednu osobu je 1200 Kč. 

Ester Geislerová je česká herečka, vizuální umělkyně a kurátorka projektu Terapie sdílením. Pochází z významné umělecké rodiny a studovala na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru Nová média II. Vizuálnímu umění se věnuje především v podobě videoinstalací. Za sebou má výstavy Tekutá mateřská láska (2018) v galerii Kabinet T ve Zlíně, Reenactment v galerii NOD (2019) nebo Odložená osobnost/Personality postponed (2020) v galerii The Artivist Lab. Co jsme měli říct a neřekli v Kunsthalle Praha je dosud jejím největším výstavním projektem.