Members Party

Poslední listopadové úterý si vyhrňte rukávy, bude totiž Members Party. Večer věnovaný všem členkám a členům Kunsthalle Praha je oslavou naší stále rostoucí kreativní komunity. Děkujeme, že jste v Kunsthalle Praha vložili důvěru již v prvním roce jejího života! 

Začneme DJ setem. Všestranná vizuální umělkyně Markéta VuTru vás naladí na vlny klubového soundu s experimentálními a ambientními prvky. Hudební program pak završí koncert elektronického dua Bratři. Jejich tvorba je magnetickým mixem elektronické taneční hudby a techna, melodických motivů syntetizátorů a živelných úderů do bicích nástrojů. Silným zvukem nedávno odzbrojili třeba vyprodaný Palác Akropolis. Jiskřivá energie dvojčat Jiřího a Ondřeje večer 29. listopadu pohltí galerijní prostory Kunsthalle Praha, buďte u toho!

Krom tance si můžete potisknout a odnést tričko z workshopu Knedlo Zelo Wear. Pro tento večer vzniká speciální limitovaná edice motivů a celý proces se nese v duchu upcyclingu. Nebudou chybět ani komentované prohlídky všech výstav a děl, které Kunsthalle Praha momentálně představuje. Ztratit se můžete jak v brutalistním mikroměstě Krištofa Kintery, tak ve vinylovém labyrintu nostalgie Gregora Hildebrandta.

Termín konání: 29/11 2022 18.30

  • pouze pro členky a členy Kunsthalle Praha 

  • neomezený vstup do Kunsthalle Praha a další výhody pořídíte již od 1000 CZK ročně

LINE-UP*

18.30 Start

18.30–21.00 Knedlo Zelo Wear Workshop 

19.00 Sochy domů a dívka s holubicí – komentovaná procházka sochařským projektem Krištofa Kintery

19.00–21.00 Markéta Vutru (DJ set)

20.00 Gregor Hildebrandt: A Blink of an Eye and the Years are Behind Us – komentovaná prohlídka výstavou

21.00–22.00 Bratři (koncert)

*Design Shop bude otevřen od 18.30 do 22.00 a výstava (Gregor Hildebrandt) bude otevřená od 18.30 do 21.00