Získejte umění od proslulého Perjovschiho a podpořte děti z Ukrajiny

Současný rumunský umělec Dan Perjovschi, kterého můžete znát jako autora ilustrací v Národní technické knihovně, vytvořil pro naši výstavu Lost in the Moment That Follows originální dílo z edice MÍR/PEACE. Jeho autorská kresba na okně galerie nepostrádá univerzální message a charitativní účel. Cílem je totiž finančně podpořit činnost Integračního centra v Praze v oblasti vzdělávacích a volnočasových programů pro děti z Ukrajiny do 15 let.  

A jak se můžete zapojit vy sami?   

Při zakoupení kresby, resp. návodu a licence na její reprodukci kdekoli (např. u vás doma, na chalupě, v práci, zkrátka kdekoliv), posíláte posíláte celou částku—rovných 1 000 EUR—přímo na účet zmiňovaného Integračního centra v Praze. V rámci naší výstavy máme k dispozici pouze dvě licence, tak raději neváhejte: máte možnost přispět na dobrou věc a zároveň získat dílo jednoho z nejzajímavějších rumunských umělců současnosti.   
  
Máte-li zájem, kontaktujte nás na adrese info@kunsthallepraha.org. My Vás obratem propojíme s Danem Perjovschim, který Vám zašle veškeré instrukce a podklady.