Vánoce z Kunsthalle

Zážitky s uměním, designové kousky, volný vstup do galerie nebo výtečný nedělní brunch. Máme pro vás sedm možností, jak obdarovat vaše blízké. Na dárky navíc nemusíte čekat, pořídíte je pohodlně online anebo vám je hezky zabalíme přímo u nás na recepci v Kunsthalle. 

Voucher na členství Kunsthalle Praha

Kdykoliv obdarovaní přijdou do Kunsthalle, pustíme je rovnou do galerie. Žádné fronty, žádné čekání. Po celý rok. K tomu komentovky zdarma a další speciální akce. Zkrátka dlouhotrvající kulturní dárek, co má smysl.
 

Voucher na TransformArt: cyklus přednášek o umění

Inspirativní cyklus o současném umění, architektuře, designu a fotografii. Skvělý dárek pro všechny, kdo chtějí pěstovat kritické myšlení, rozšiřovat své obzory anebo se chtějí připravit na přijímací zkoušky. Začínáme již 26. února 2024. 
 

Voucher na (all-you-can-eat) brunch se vstupem do galerie

Jako pražský highlight ho doporučují i The New York Times.S tímto voucherem se obdarovaní na náš brunch mohou stavit libovolnou neděli. Součástí je i vstup do aktuálních výstav. Ideální dárek pro všechny kulturní foodies.

Dárková vstupenka na výstavy

Tři galerie, bistro, café, design shop. S dárkovou vstupenkou se obdarovaní dostanou do celé budovy a všech aktuálních výstav. Flexibilní a cenově dostupný dárek pro všechny, který lze využít kdykoliv během roku.  
 

Voucher na Art ‘n’ Dine večeři

Inspirativní večeři s osobnostmi ze světa umění a kultury vždy doplňuje prezentace jednoho z významných děl ze sbírky. To vše v nezaměnitelné atmosféře našeho Bistra.
 

Voucher na KunstPlay: sérii audiovizuálních workshopů

KunstPlay je série našich nejlepších kreativních workshopů. Pět neděl & pět setkání otevře každému nové pohledy na svět a umění. Obdarovat můžete zvídavé všech věkových kategorií. A začínáme 11. února 2024.

Voucher  na nákup v Design Shopu

Jedinečné designové kousky, umělecké knihy a limitované edice od mezinárodně uznávaných umělkyň a umělců. Voucher si zakoupíte a proměníte na kouzelné kamenné prodejně pod Pražským hradem, v samotné Kunsthalle. Pořídit ho můžete v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč anebo 2000 Kč. Tak udělejte radost.   

Máte otázku? Napište nám na info@kunsthallepraha.org, spojíme se s vámi co nejdříve.

Je vám méně než 26 let? Členství a veškeré výhody máte po registraci zdarma!