Party pro naše members je tady, zahraje Yasha96

Večer ve středu 12. června je váš! Děkujeme, že jste s námi po celý rok a máte rádi umění. Za to vám, našim členkám a členům,  patří dík. Vstupné neplatíte, ale program bude bohatý.

Koncert zahraje Yasha 96, jeho snový indie zvuk bude znít celou naší vrchní galerií. Tenhle prostor normálně patří umění a videoprojekcím a vy ho chcete zažít prázdný. V temné fotokomoře si taky budete moci udělat vlastní fotogram. Osobně vám s tím pomůže umělec Jan Tichy, který učí na prestižním Art Institute of Chicago a je spolukurátorem naší nejnovější výstavy Lucia Moholy: Exposures.

Máme pro vás i dvě prohlídky, jednu výstavou a jednu zaměřenou na historii a architekturu naší budovy. V klidu můžete posedět na našich letních terasách a dát si letní drink. Něco pěkného si pak můžete vybrat v Design Shopu. Všechno to zakončí DJ set Pierra Urbana. Vidíme se!

12. června 2024

LINE-UP*

18.30 Start 

18.45 Komentovka – Lucia Moholy: Exposures s Jindrou Veselskou (s rezervací zdarma)

19.00–20.00 Workshop – Darkroom s umělcem Janem Tichým (s rezervací zdarma)

19.15 Komentovka – Historie a architektura budovy s Jacqueline Kahl (s rezervací zdarma)

19.45 Přivítání & proslov 

20.00 Yasha 96 (koncert) 

21.00–23.00 Pierre Urban (DJ set) 

*Design Shop a výstava (Lucia Moholy: Exposures) budou otevřené do 21.00 

Se členstvím po celý rok chodíte do Kunsthalle bezplatně, máte zdarma tenhle koncert, slevy na akce a slevu v Design Shopu. Pokud vám je do 26 let, za členství nic neplatíte.