Brunche & obědy! Hledáme kuchařku či kuchaře pro Kunsthalle Bistro

Bistro od roku 2023 zaměřujeme na novou koncepci, prosycenou uměleckou atmosférou budovy. Co všechno to znamená? Rozmanitá fusion kuchyně, víkendové all-you-can-eat brunche i svěží obědové menu. Nyní do našeho gastro týmu sháníme klíčovou posilu! Nejste to náhodou Vy? 

Co je bistro Kunsthalle Praha?

V současnosti jedno ze skutečně mála míst na pražském Klárově (zastávka Malostranská), kde se můžete kvalitně najíst, navíc v příjemném galerijním prostředí. Kunsthalle Bistro nabízí nezaměnitelnou atmosféru industriálního prostoru s DNA bývalé transformační stanice, nynějšího multifunkčního prostoru pro kulturu a současné umění.

Co všechno připravujeme?

Dbáme na čerstvé suroviny, maximální pestrost chutí, (ne)vegetariánské varianty, skvělé pití, slané i sladké snacky, luxusní dezerty. V moderní kuchyni s top spotřebiči chystáme týdenní menu, bohaté all-you-can-eat brunche i rautové večeře pro naši členskou základnu. 

© Adam Mráček, Alexandra Timpau

Sháníme kuchařku či kuchaře!

  • Nástup: ihned

  • Pracovní doba: 09.00—19.00 (40 hod./týden)

  • K dohodnuté mzdě vždy připlácíme přesčasy, stejně tak práci o víkendech a státních svátcích. Samozřejmostí je dovolená.

Neváhejte nás kontaktovat:

Ozvěte se manažerovi gastro provozů Janu Jurkemu na adresu jjurke@kunsthallepraha.org anebo na telefon +420 241 004 120. Relevantním kandidátům se ozveme nejpozději do 14 dnů. Děkujeme za trpělivost a těšíme se na případnou spolupráci!

© Adam Mráček