Narozeniny Kunsthalle: Zaplať kolik chceš / Pay what you can

Slavíme druhé narozeniny a chystáme pro vás pestrý program. Vstupné do galerie a na výstavu Elmgreen & Dragset: READ bude v tento den čistě dle vašich možností a přání. Zaplatíte, kolik chcete (pay what you can). Vstupenku na vybraný časový slot a pod libovolnou částkou si můžete rezervovat i online, vyhnete se tak frontám. 

V Kunsthalle Café vám navíc kávu připraví ředitelka Kunsthalle Praha, Ivana Goossen. V Bistru pro vás již tradičně chystáme denní menu. 

Na speciálním pop-upu s Pastou Onerem taky spustíme prodej nových limitovaných edic printů. Pouze v Design Shopu Kunsthalle Praha! 

Program 22/2 2024

11.00 
Architúra pro děti 


Zážitková procházka po budově Kunsthalle Praha. Zaměříme se na zajímavá místa a detaily budovy a výstav a především to, co v galerii ty nejmenší od 3 do 6 let. 

11.00–19.00
Pop-up s Pastou Onerem


Pasta Oner osobně představí limitovanou edici v Design Shopu Kunsthalle Praha. 

16.00 
2AM DJ set 


Čerstvé DJ duo 2AM kreativně propojuje žánry napříč dekádami a metropolemi. Empaticky se vžívá do svého publika a umě vytváří astrální zážitek. Zatančit si můžete přijít zdarma a bez rezervace. 

17.00 
Komentovka READ 


V prostředí výstavy připomínajícím spíše knihovnu se budeme ptát po našem vztahu k fyzickým knihám a vědomostem v digitální době. Komentovka vám READ přiblíží zblízka. 

Nejčastější dotazy

Jak velké zavazadlo si můžu vzít s sebou do galerie?

Nadrozměrné tašky a zavazadla větší než formát A4 si prosím uložte do skříněk. Budou tam v bezpečí. Moc děkujeme! 

Můžu do galerie s kočárkem?

V tento den očekáváme velkou návštěvnost a do výstavy s ním vstup bohužel nebude možný. Několik míst pro kočárky připravených máme, ale jejich hlídání nebudeme schopni zajistit. Prosíme zvažte, zda v tento den kočárek raději nenechat doma, pokud je to jen trochu možné. Děkujeme. 

Kdy mi umožníte poslední vstup do galerie?

Poslední návštěvnictvo pustíme do galerie v 18 hodin. Kunsthalle pak zůstane otevřená až do 19.00, abyste měli dostatek času si prohlédnout výstavu. 

Můžou k vám pejsci?

Pejsky pouštíme pouze do Bistra, do výstavy a jinam bohužel nikoliv.