Junior Members Party: Tea Sofia & mimomrtn

Naše galerijní prostory brzo ovládne hudba a good vibes. Party v podvečer úterý 7. června pořádáme jen pro naše členky a členy do 26 let.

Jasnou hvězdou večera bude Tea Sofia. Tahle zpěvačka a skladatelka se srbsko-litevskými kořeny si pomalu podmaňuje pražskou indie-popovou scénu. Vítězka Czechingu Radia Wave 2020 má na kontě debutovou desku STANI, stovky tisíc poslechů na Spotify nebo nedávný singl Lust For Desire. V Kunsthalle zazpívá přímo v Galerii 3, zenovém prostoru propojeném s dvěma terasami a kavárnou s výhledem na Petřín.

Hudební program pak doplní a svými tunes večer rozvlní mimomrtn. Mimochodem, Martin není jen skvělý DJ – dorazí určitě i v top outfitu. To ale není všechno!

Line-up

18.30 Start

18.30 Workshop Knedlo Zelo Wear 

18.45 Kinetismus: komentovaná prohlídka

19.00 Electrical Walk

19.30 Tea Sofia

20.30 DJ / mimomrtn

Brány Kunsthalle pro otevřeme hned v půl sedmé. Kámošky a kámoše vemte klidně s sebou, každý z vás však musí být registrovaný jako členka nebo člen Kunsthalle Praha v kategorii Junior*ka. Bez toho to nepůjde. Vstup i registrace jsou zdarma – a to se vyplatí. 

Hned zpočátku večera budou připraveni kluci z Knedlo Zelo Wear s workshopem na upcycled potisk triček. Limitka s Kunsthalle motivy vznikla jen a pouze pro tento večer. Zásadní zprávou pak je, že pokud si donesete vlastní tričko, potisk budete mít zcela zdarma


Jestliže jste zatím Kinetismus viděli jen na lákavých záběrech na Instagramu, přesně tohle je vaše šance. Projdeme s vámi i ta nejzásadnější a nejzajímavější díla a stručně výstavu představíme. Do výstavy se budete moct vrátit i sami, až do 21.00. Ještě než naladíte na hudební vlny, pár z vás bude mít možnost se zaposlouchat do těch elektromagnetických. Za pomoci speciálních sluchátek z dílny umělkyně Christiny Kubisch vás vezmeme na dobrodružství betonovou budovou Kunsthalle Praha. 

Zlatý hřeb jsme již představili. Tea Sofia a její zpěv zaplní naše galerijní prostory přesně v půl osmé. Koncert si nenechte ujít. Volně pak naváže se svým setem mimomrtn. K baru s vybranými nealko i alko drinky to nebudete mít daleko.

Vstupenky rezervujte a své členství zdarma získejte níž. 

Termín konání: 7/6 2022 18.30

  • pouze pro naše členky a členy v kategorii Junior*ka

photos: Marketa Vutru & Tea Sofia Archive