Junior Members After Hours

Summer. Art. Party. V Kunsthalle? Umíme! Letní večer pro naše Juniorky a Juniory ovládnou divoký DJ set v podání dua 2AM, pohybová performance umělce Alexe Mirutziu anebo komentovka našich bohémských výstav. Samozřejmostí jsou nealko i alko drinky, prosluněné terasy i chládek z galerie uprostřed veder. Těšíme se na vás, good vibes only!

Pouze pro členky a členy v kategorii Junior*ka
Zdarma, bez rezervace, stačí dorazit

LINE—UP—LINE—UP—LINE—UP—LINE—UP—LINE—UP

JUNIOR MEMBERS AFTER HOURS
STŘEDA 26. ČERVENCE 2023 

18.00 | Galerie 3
 
Performance Alexe Mirutziu: INTERVENTION IS ENOUGH EVIDENCE. FINALLY.  
Když se postavy proplétají mezi uměleckými díly. Pohybová performance, při níž rumunský umělec Alex Mirutziu společně s Martou Blaškovou, Evou Urbanovou a Lukášem Zahym oživují novou výstavu Lost in the Moment That Follows. Dívejte se pozorně.

19.00—21.30 | Kunsthalle Café
DJ set: 2AM 
DJský tandem 2AM kreativně propojuje žánry napříč dekádami a metropolemi. Empaticky se vžívá do svého publika a umě vytváří astrální zážitek. Tančete.

20.00—20.45 | Foyer   
Komentovka výstav Bohemia & Lost in the Moment That Follows
Jeden večer, dvě výstavy. Nejprve prozkoumáte svět bohémy, vzápětí se seznámíte s rumunskou uměleckou scénou. Neztraťte se.
REZERVACE ZDARMA

Výstavy i náš super-bohatý Design Shop pro vás budou otevřeny do 21.00. Pozor na to. Ovšem hudbu & drinky si v naší kavárně užijete v prodlouženém provozu až do 22.00