Art ‘n’ Dine s Pavlínou a Petrem Pudil

Dalšího exkluzivního večera pro naše členky a členy s názvem Art ‘n’ Dine se ve středu 21. června od 18.30 zúčastní zakladatelé Kunsthalle Praha – Petr a Pavlína Pudil. 

Sběratelská dvojice zastoupená v akvizičních komisích britské galerie Tate a francouzského Centre Pompidou – Petr a Pavlína Pudil – v dialogu s ředitelkou Ivanou Goossen promluví o svém dlouholetém snu vybudovat v Praze nové živé místo pro umění, který se v únoru 2022 stal skutečností. Dojde ovšem i na řeč o fungování nadace The Pudil Family Foundation či na prezentaci jednoho z jejich nejoblíbenějších děl, které tým umělecké sbírky Kunsthalle Praha doprovodí odborným komentářem.    

Inspirativní setkání se prolne s večeří formou rautu z dílny šéfkuchaře Martina Jandíka; to vše v nezaměnitelné atmosféře našeho industriálního bistra. Těšíme se na vás!  
 

středa 21/6 2023 18.30

  • Kapacita je omezena, své místo si rezervujte včas.

  • Pouze pro členky a členy Kunsthalle Praha.

Co vše obnáší členství v Kunsthalle? 

  • Roční neomezený vstup, preview výstav, speciální otevírací doba, komentované prohlídky zdarma, 10% sleva do našeho Design Shopu. Mimochodem, kategorie Junior*ka (15-26 let) je na celý rok zdarma!