Souhlas s použitím osobních údajů

Souhlasím s tím, aby Kunsthalle Praha, nadační fond zasílala svá obchodní sdělení týkající se pozvánek na pořádané akce a novinky v Kunsthalle Praha v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.

Svým souhlasem udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, svůj souhlas se zpracováním jména, příjmení a poskytnuté emailové adresy Kunsthalle Praha, nadační fond, se sídlem Evropská 2758/11, 160 00 Praha 6, za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení akcí pořádaných v Kunsthalle Praha a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení Kunsthalle Praha, nadační fond na vaší emailovou adresu odvolat, můžete tak na učinit emailové adrese office@kunsthallepraha.org.

Podrobnosti elektronického kontaktu lze za účelem šíření obchodního sdělení elektronickými prostředky použít pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali souhlas.