KUNSTHALLE PRAHA IS LOOKING FOR A NEW COLLEAGUE FOR THE POSITION ACCOUNTING ASSISTANT (IN CZECH)

Do týmu Kunsthalle Praha sháníme posilu pro zpracování účetních podkladů. Hledáme zodpovědného člověka se smyslem pro detail, který nám pomůže s chodem nově vznikající umělecko-kulturní instituce.

Popis pracovní pozice a rozsah zodpovědnosti:

Název pozice: Účetní asistent/ka na (cca 12 hodin týdně)

Úvazek: částečný

Termín nástupu: co nejdříve

Náplň práce:

  • administrativní podpora týmu
    • zpracovávaní podkladů ke mzdám (vyúčtování platebních karet, zpracovávání cestovních příkazů, výdaje zaměstnanců)
    • kontrola platebních podkladů
    • vedení pokladny
    • skenování dokumentů
  • příprava podkladů pro vedení KP
  • komunikace s účetní firmou

Požadavky:

  • minimálně středoškolské vzdělaní
  • ekonomické vzdělání či odpovídající zkušenosti s obdobnou pozicí
  • angličtina minimálně na komunikační úrovní
  • počítačová gramotnost, plná znalost MS Office
  • pečlivost, orientace na detail a zodpovědnost
  • schopnost organizovat a plánovat
  • schopnost efektivně komunikovat a spolupracovat
  • pozice je vhodná pro studenty, osoby na mateřské dovolené i pro absolventy

Nabízíme

  • příjemné a motivující pracovní prostředí
  • časová flexibilita
  • možnost profesionálního rozvoje
  • odpovídající finanční hodnocení

Kontakt:

Zájemce prosíme o vyjádření svého zájmu a zaslání svého profesního životopisu na email jobs@kunsthallepraha.org.

Těšíme se na Váš email.

Kunsthalle Praha is a newly emerging space for art and culture in Prague´s historical centre. It will offer visitors a wide range of exhibitions and educational projects, cultural events and social activities. Kunsthalle Praha´s mission is to contribute to a deeper understanding of Czech and international art of the 20th and 21st centuries and to communicate this with a dynamic, contemporary programme to the broadest possible public.