Kunsthalle v pátek zdarma? Vše, co potřebujete vědět

Otevírací doba, kočárky, menu a tak dále

Galerie, Bistro, Café & Design Shop
Otevřeno 11.00—19.00

BISTRO MENU   
BISTRO REZERVACE   
CAFÉ MENU 
ONLINE DESIGN SHOP

 

+ Omlouváme se, ale s kočárkem vás z kapacitních důvodů dnes bohužel nemůžeme pustit do výstav. Váš kočárek si ale můžete ponechat ve foyer naší galerie (prostor u recepce a design shopu). Mimochodem, pejsci u nás mohou zavítat do Bistra v přízemí, do galerií už bohužel nikoliv. Děkujeme za pochopení. 

+ Otevřeno pro vás máme tradičně v čase 11.00—19.00. Na prohlídku obou aktuálních výstav doporučujeme zhruba hodinku a půl. Poslední vstup tak umožníme v 18.00. Děkujeme za pochopení.

+ ZDARMA u nás můžete využít vstup do všech výstav, zpoplatněna je pouze Architúra pro děti od tří do šesti let, která stojí pouhých 90 Kč za celou hodinovou výpravu po tajích budovy. 

+ Ještě pro rodiče: Očekáváme, že v Kunsthalle bude spíše plno v odpoledne a v podvečer, a tak, pokud se k nám chystáte právě s kočárky, doporučujeme spíše dopolední hodiny. Otevřeno máme od jedenácti, super oběd lze obstarat v našem bistru. Pokud máte jakékoliv další dotazy k provozu, neváhejte se před vaší návštěvou informovat na naší recepci na telefonu 241 004 111.

S čím vás bohužel nemůžeme pustit do výstav? S deštníkem, používanou pláštěnkou, batohy a zavazadly většími než A4, nebo velkými bundami nebo kabáty. Není ale třeba zoufat, neb si podobné věci můžete pohodlně odložit v naší šatně, tzv. Lockers či Members´ Lockers. 


Architúra & Kidshalle, které byste se svými dětmi neměli vynechat 


Výstavy, které byste neměli minout


A proč se nakonec stát naší členkou nebo členem?

  • Budete mít neomezený vstup do Kunsthalle po celý jeden rok

  • Stanete se součástí naší komunity a o všem se dozvíte jako první

  • Přichystáme pro vás preview výstav i možnost je zhlédnout v exkluzivní otevírací době

  • Komentované prohlídky pro vás budou zdarma

  • Získáte zvýhodněný vstup do KunstKina a na přednášky

  • Dostanete slevu na nedělní Kunsthalle Brunch a cyklus přednášek TransformArt

  • Obdržíte 10% slevu v Kunsthalle Design Shopu