Hledá se servírka/číšník do Kunsthalle Praha

Nový rok, nové vize. Do našeho gastro týmu hledáme nadšenkyně a nadšence, kteří se nebudou bát operovat s prémiovou kávou z lokálních pražíren anebo připravovat nealko drinky z čerstvých sezónních surovin dle originálních receptur. Vřele vítáme i barmanské zkušenosti a zvýšený zájem o tvorbu míchaných drinků. Je tu někdo? Tak se ozvěte, čekáme na vás!  

Co je Kunsthalle Praha?

Nezávislý prostor pro umění v srdci historické Prahy. Mezinárodní program stavíme na krátkodobých výstavách současného a moderního umění i kreativních edukačních aktivitách. Naším cílem je poskytnout nové inspirativní prostředí pro zrod myšlenek a nápadů, stejně tak chceme přispět k propojení místní umělecké scény s tou mezinárodní. Už samotným názvem jsme se rozhodli reflektovat vzpomínku na multikulturní kořeny Prahy jako města tří národů, dvou jazyků a jedinečného půvabu. 

Jaký bude gastro provoz Kunsthalle?

V Kunsthalle najdete industriální Bistro & Café s terasou s krásným výhledem na Petřín a Pražský hrad. Oba provozy od roku 2023 zaměřujeme na novou koncepci, prosycenou uměleckou atmosférou budovy a její programovou náplní. Co všechno to znamená? Kreativní víkendové brunche, lákavé obědy z dílny našeho kuchařského týmu anebo originální doprovod vzdělávacích večerů a klubových večeří. V Kunsthalle Café pracujeme s výběrovou kávou a s některými z neodolatelných zákusků. Návštěvník je pro nás vždy na prvním místě, chceme ho cíleně rozmazlovat profesionálním servisem, výtečným jídlem a v neposlední řadě i příběhy, které k naší instituci již neodmyslitelně patří.   

© Jan Malý

CO NABÍZÍME A CO POŽADUJEME:

  • Nástup: ihned

  • Práci na plný úvazek — pracovní smlouvu na dobu neurčitou (DPP) 

  • Roční členství KP v kategorii Double + sleva v bistru a kavárně

  • Mladý přátelský kolektiv v dynamickém, architektonicky a designově oceňovaném prostředí 

  • Pracoviště: Malá Strana! Tedy: Kunsthalle Praha, Klárov 5, 118 00, Praha 1
     

  • Minimální vzdělání? Dáváme přednost odbornému vyučení a především praxi

  • Znalost jazyka: česky + anglicky

OZVĚTE SE NÁM:

Svůj profesní životopis prosím zašlete našemu manažerovi gastro provozů Janu Jurkemu na adresu jjurke@kunsthallepraha.org. Relevantním kandidátům se ozveme nejpozději do 14 dnů. Děkujeme za trpělivost a těšíme se na případnou spolupráci!

© Alexandra Timpau