Art ‘n’ Dine! Poznejte blíže umělkyně, umělce a díla Kunsthalle Praha

Art ‘n’ Dine rovná se jiný typ zážitku. Večeře s uměním v našem bistru za účasti významných hostek a hostů z řad (nejen) českých umělkyň a umělců. Večery pouze pro naše členky a členy, během nichž vám chceme poskytnout bližší pohled do zákulisí galerie i naší umělecké sbírky.

U stolu s Markétou Magidovou

Vůbec první Art ‘n’ Dine večeře se uskuteční v úterý 25. dubna od 18.00 v bistru Kunsthalle Praha. Hlavní hostkou večera se stane inspirativní česká umělkyně Markéta Magidová. Osobně vás svou aktuální výstavou Moje sladká nejedlá planeta, v níž zkoumá hranice nespoutané dětské imaginace. Výstava je v Kunsthalle k vidění pouze do 1. května a vy tak budete mít jednu z posledních možností prozkoumat planetu přímo s její autorkou!  

Exkluzivní pohled do sbírky

Tým umělecké sbírky Kunsthalle Praha — její správce Štefan Tóth a její kurátorka Barbora Ropková — vám během večera představí jedno z významných děl přímo ze sbírky. Prožitek z umění se navíc po celou dobu bude prolínat s večeří formou kreativních servírovaných tapas; to vše v nezaměnitelné atmosféře našeho industriálního bistra.  

Právě společně s vámi, našimi členkami a členy, vytváříme v Kunsthalle unikátní komunitu sdílející lásku k umění. Děkujeme a těšíme se na vás!  

© Vojtěch Veškrna, Jan Malý, Alexandra Timpau, Adam Mráček, Shotbyus, Milan Bureš