SILENT JÓGA VOL. II


Již podruhé vás Kunsthalle Praha & Silent Yoga Prague zvou na jógu se snídaní v parku.

Představte si, že najednou posloucháte svůj dech, vnímáte každý svůj pohyb a plně prožíváte daný okamžik, a to třeba i v celkem rušném městském prostředí.
V parku Pod Starými zámeckými schody, naproti budoucí Kunsthalle Praha, si to opět vyzkoušíme při lekci silent jógy. Cvičí se se sluchátky na uších, ze kterých uslyšíte hudbu a zároveň hlas lektora. Díky sluchátkům se lépe ponoříte do vlastní mysli.


Úvodní meditaci hudebně doprovodí skladba Adély Součkové s názvem "On Earth awekening from restless dream". Jóga v parku je součástí doprovodného programu Kunsthalle Praha k instalaci Exit the Loop Adély Součkové v rámci projektu Facade Project.

Přineste si vlastní jógamatky, pohodlné oblečení a klidně přibalte i teplejší ponožky. Lekce je vhodná i pro úplné začátečníky.

Lekce potrvá 75 minut
ti, kteří nebudou spěchat, mohou zůstat až 90 minut

Lekce 250,-
v ceně je zahrnutá zdravá snídaně po lekci a zapůjčení sluchátek

V případě nepřízně počasí bude akce zrušena a vstupné bude účastníkům vráceno.

Fotografie z první SILENT JÓGY, foto: Světlana Malinová
Fotografie z první SILENT JÓGY, foto: Světlana Malinová

Kunsthalle Praha je nově vznikajícím prostorem pro umění a kulturu v historickém centru Prahy. Návštěvníkům nabídne široký program výstavních a edukativních projektů, kulturních akcí a společenských aktivit. Misí Kunsthalle Praha je přispět k hlubšímu porozumění českému a mezinárodnímu umění 20. a 21. století a oslovit živým aktuálním programem nejširší veřejnost.